• (0362)40-19-58, (067)7161973, (097)0382821, (066)4566805
  • м. Рівне, вул. Гагаріна 39, 3-й поверх, оф. 3
  • atlantis.rivne@gmail.com

ВЕСІЛЬНІ ПОДОРОЖІ НА ЕКЗОТИЧНИХ ОСТРОВАХ

МАЛЬДІВИ

Якщо на Землі існує рай, то це острови Мальдів. Їх екзотичною красою: безкрайнім океаном, кокосовими гаями, банановими пальмами, вогняним заходом — можна милуватися годинами.

424243de5a3da105e919db858bfb0082

Провести медовий місяць на Мальдівах можна, просто насолоджуючись прекрасним відпочинком або замовивши церемонію одруження в місцевому стилі. Згідно з традиціями, весілля на Мальдівах проводиться на незаселеному острові, куди молодят доставляють на човні або катері. Тут під час медового місяця прикрашають вівтар, проводять церемонію. Вам запропонують шампанське і легкі закуски. Далі молодій парі належить відправитись в невелику весільну подорож на Мальдівах, вчинивши поїздку на човні або катері навколо декількох островів. У завершенні медового місяця на Мальдівах молодих чекатиме розкішну вечерю в ресторані.

Острови Мальдів своєю природою призначені для весільних церемоній, для освідчень в коханні, для романтичних подорожей . Ми постараємося допомогти Вам вибрати той самий, свій куточок, цього казкового раю і зробити весільний день воістину незабутнім!

ШРІ ЛАНКА

Весільна церемонія на острові Цейлон (Шрі-Ланка) Пропонуємо провести Ваше весілля на екзотичному острові Шрі-Ланка по старовинних обрядах місцевих жителів, які укріплять Ваш союз назавжди. Завдяки близькості до екватора (800 км.), на Шрі-Ланке пляжний сезон триває практично круглий рік, лише в різні пори року необхідно вирушати за гарною погодою в певну частину острова. Найбільш відвідувана західна і південно-західна частина острова. Тут хороші погодні умови з жовтня по квітень. А з травня по вересень – сезон для пляжного відпочинку на сході острова.

Серед любителів екзотичних весіль, великої популярності набуває острів Шрі-Ланка. Молоді пари все частіше і частіше приїжджають на Шрі-Ланку, щоб насолодитися прекрасним відпочинком на побережжі Індійського океану і провести красиву і незабутню церемонію одруження. Серед тропічної зелені і запашних кольорів відбувається обряд одруження. Вся церемонія проводиться з дотриманням місцевих традицій і ритуалів, в національних костюмах і за участю слонів.

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ

Сейшельські острови по праву визнані одним з красивих місць всього світу. Самі острови є цілим архіпелагом, що складається з 115 островів різної величини. По географічному розташуванню цей архіпелаг знаходиться в 1,000 милях на сході від Момбаси, Кенії. По прибуттю на острів, вас зустріне ніжний шепіт Індійського океану, а м’який клімат зробить процес акліматизації практично непомітним. Одруження на островах настільки зарядить вас позитивною енергією, що повертатися додому, навряд чи захочеться. Не біда – медовий місяць у відмінному готелі разом з найближчими вам людьми – здатний продовжити ці незабутні миті.Подаруєте собі і вашій коханій незабутній відпочинок на цих дивних островах. Всю метушню по організації церемонії візьме на себе наше компанія . А вам залишиться лише насолоджуватися незвичністю церемонії, відсутністю напруги і метушні великих мегаполісів, Ви лежите на пляжі на березі океану, навколо тиша, і тільки легкий плескіт хвиль супроводжує ваше блаженство….

ДОМІНІКАНА

Карібське весілля неповторне! Білосніжний пісок, екзотичні соковиті пальми, бірюзове море — рай для молодожонів. Ми організовуємо в Доміникані як символічну весільну церемонію так і офіційне весілля. Всі наші весільні пакети в Доміникане включають живу Карібську музику. Музиканти зуміють додати вашій весільній церемонії настрій романтики, пристрасті і ніжності. Декоратори оформлять все саме так, як ви того захочете. Флористи подарують вам найпрекрасніші квіти у вашому житті.

Вони запечатлят найзворушливіші, наймиліші, найкрасивіші, найемоційніші і навіть смішніші моменти вашого весілля. Ми ж, ваші весільні організатори зробимо так, що вам не доведеться ні про що більше хвилюватися. Ваше весілля в Доміникане перевершить всі ваші чекання!

Пов'язані статті

Розмістіть ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *