• (0362)40-19-58, (067)7161973, (097)0382821, (066)4566805
  • м. Рівне, вул. Гагаріна 39, 3-й поверх, оф. 3
  • atlantis.rivne@gmail.com

Відпочинок у Греції

ВІДПОЧИНОК У ГРЕЦІЇ

Вiдпoчинoк в Грeцiї пoпулярний у житeлiв бaгaтьox єврoпeйcькиx крaїн : cприятливий клiмaт i прeкрacнa прирoдa, прocтa i в тoй жe чac вишукaнa куxня, дрeвнi культурнi трaдицiї i aнтичнi витвoри миcтeцтвa – кoжнoгo туриcтa Грeцiя притягaє чимocь cвoїм. Вiдпoчити в Грeцiї мoжнa як нa oднoму з курoртiв мaтeрикoвoї чacтини крaїни, тaк i нa ocтрoвax – якиx в Грeцiї близькo 1400 (прaвдa, нaceлeними є уcьoгo лишe двicтi з нeвeликим).

кріт 1Крит – п’ятий за величиною острів у Середземному морі (після Сицилії, Сардинії, Корсики і Кіпру). На півночі Крит омиває Іонічне море, на півдні – Лівійське, на сході – Карпафское, на заході – Міртойское моря.

Сьогодні Крит – це острів, що омивається теплим морем з усіх боків, з численними пляжами, яскравим сонцем і легким бризом зоряної вночі. Готелі розташовані уздовж узбережжя і готові запропонувати Вам весь спектр послуг, як для спокійного, так і для активного відпочинку.

Клімат острова вважається найбільш м’яким і здоровим в Європі. На Криті 340 сонячних днів у році. Купальний сезон починається в кінці квітня і закінчується в середині листопада. З травня по жовтень середня температура коливається в межах +20-26 ° С. Зима – нетривала, з середньою температурою +13-18 ° С. Температура води, як правило, не опускається нижче +16 ° С.

Також острів Крит відомий своєю гарною екологією. Багато узбережжя відзначені «блакитним прапором» (цією нагородою відзначаються найбільш екологічно чисті пляжі і курорти).

корфу33Острів Корфу – найвідоміший з Іонічних островів. Корфу – острів, весь потопає в зелені, що увібрав у себе традиції багатьох і різнорідних культур, які процвітали на острові в різні епохи. На цьому воістину космополітичному острові можна легко поєднати спокійно – безтурботний відпочинок з напруженим ритмом інтенсивної нічного життя. Не поступається за популярністю та популярності і острів.

Острів Корфу (або Керкіра по грецьки) розташований у північно-західній частині Іонічного моря. Довжина острова 120 км, ширина острова від 4 до 40 км, довжина берегової лінії 217 км. Неповторний ландшафт острова поєднує гори і рівнини, відокремлені бухти і протяжні пляжі, пам’ятники старовинної…

Найхолодніші місяця на острові Корфу – січень і лютий із середньою температурою 16 С, пік спеки тут припадає на липень-серпень, коли середня температура сягає 28 градусів.

родос 1Родос – найбільший острів Південних Спорад і четвертий за величиною островів Греції, знаходиться в південно-східній частині Егейського моря, поблизу берегів Малої Азії. З ним пов’язано багато історичних спогадів, як глибокої давнини, так і середньовіччя. Гори Родосу, як правило, покриті лісом, між ними розташовані родючі зелені, рясно зрошувані рівнини. Найвища гора – Атабірій (1215 м). Площа Родосу 1400 км2. Населення перевищує 90 тис осіб (2000).

Родос, який часто називають «перлиною Середземномор’я», надзвичайно багатий як природними красотами, так і археологічними пам’ятками. Тому, у відповідності з рішенням ЮНЕСКО, острів проголошений пам’ятником усесвітньої культурної спадщини. Головну гавань охороняють дві статуї – оленя і олениха, що стоять на колонах біля входу в античний порт і є символом острова. На цьому ж місці, як каже традиція, стояв і знаменитий Колос-одне з Семи чудес стародавнього світу

фото косОстрів Кос є третім за величиною островом грецького архіпелагу Додеканес. Один з найбільш екологічно чистих куточків планети. М’який клімат, чудові піщані і галькові пляжі, чисте море, прекрасні можливості для занять віндсерфінгом, кайтсерфінгом і чарівність міста Кос дозволили стати острову центром міжнародного туризму.

Його площа складає 290 кв. км., протяжність берегової лінії 112 км. Довжина острова із заходу на схід 49 км, а ширина, в залежності від району, від 2 до 11 км. Найвища точка – гора Оромедон 846 м. Населення 30 тис. чоловік, половина з яких проживають в місті Кос – столиці острова. Основні сфери діяльності місцевих жителів: сільське господарство, туризм і торгівля. Острів Кос знаходиться в середземноморській кліматичній зоні: літо тут сухе і спекотне, зима м’яка і дощова. Температура на острові Кос влітку досягає 33-35 градусів. Взимку – близько +12-15. Купальний сезон починається раніше, ніж на материковій Греції.

 

Пов'язані статті

Розмістіть ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *