• (0362)40-19-58, (067)7161973, (097)0382821, (066)4566805
  • м. Рівне, вул. Гагаріна 39, 3-й поверх, оф. 3
  • atlantis.rivne@gmail.com

ХОРВАТІЯ

Хорватія — екологічно чиста країна пронизливої краси, адріатична казка : дух старовини і велич природи, смарагдові ліси і кришталева прозорість чистісінького моря, повітря, солодке, як тягучий сільський мед. Як би Ви не задумали провести свою відпустку, тут є усі можливості реалізувати Ваші бажання. Хорватія — правильний вибір. Тут, обов’язково, Ви знайдете свій куточок світу і побачите те узбережжя, яке несподівано стане Вашим!
images.jpegХОРВАТІЯ

Хорватія – місце, де зустрічаються Середземномор’я та Альпи. Небагато знайдеться країн в Європі, та й у всьому світі, де таким чудовим чином є сусідами унікальні природні комплекси та історичні пам’ятники, прекрасне морське узбережжя з сотнями островів і численні замки, густі ліси та безліч термальних джерел.
Відпочинок в Хорватії – це:
— «екологічно чистий відпочинок». На узбережжі Хорватії немає діючих промислових об’єктів;
— надзвичайно красива природа, соснові ліси, острови, море. Прозорість морської води біля берегів Хорватії складає не менше 50 м;
— найкраще співвідношення «ціна – якість» серед адріатичних курортів;
— це країна, де Ви спокійно обійдетеся без знання іноземної мови;
— велика кількість стародавніх пам’ятників різних епох;
— яхти, рибалка, рафтінг, підводне плавання, віндсерфінг та інші водні види спорту;
Відпочинок в Хорватії – це 2600 сонячних годин у році, середня температура моря в літній період – 25°-27°, повітря – 30°-31°.

imagesХОРВАТІЯ1

Яку б частину Хорватії Ви б не відвідали, скрізь Вас чекає незабутній відпочинок в Хорватії, в країні привітних і веселих людей, які завжди раді гостям.

Пов'язані статті

Розмістіть ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *